طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کاربرای ایجاد رضایت بیشتر کارکنان :: مبلمان اداری ، خانگی و سرویس خواب

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کاربرای ایجاد رضایت بیشتر کارکنان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

امکانات وب

آرشیو مطالب

برچسب ها

 

طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کارنقش عمده ای در كيفيت فضای آپارتمان ايفا مي كند. نحوه ی چيدمان و تقسيم بندی فضاهای داخلی، جنس و رنگ پوشش سطوح مثل سقف، ديوارها و كف، نور پردازی های شیک، مبلـمان و مجموعه میز و صندلی های بکار رفته از عوامل موثر تعيين كننده ی زيبايی و كار آمدی فضای داخلی یک شرکت محسوب می شوند. امروزه تاثير طراحی داخلی بر آرامش سیستم عصبی افراد، راندمان کاری در فضاهای اداری و اثر بخشی در فضاهای تجاری بسيار لازم و ضروری به نظر ميرسد. زيبايی، طراحی مدرن و استفاده از تجهیزات و مبلمان مدرن اداری به لحاظ استانداردهای عملكردی تاثير بسزایی بر بازدهی فضاهای تجاری دارند.

مطالعات اخیر نشان داده است که حدود 70 درصد از مردم جهان از شرایط کاری خود رضایت کافی ندارند. برای برخی افراد حوزه فعالیت و خط کاری که مجبور به پذیرش آنها هستند این نارضایتی را ایجاد می کند و برای برخی دیگر شرایط محیطی کارشان می باشد که در آن مشغول به کارهستند.

هرچند این افراد از شرایط محیطی کار خود رضایت کافی ندارند اما به هرحال خواهان این هستند که روز به روز کار خود را ارتقاء دهند اما فرهنگ حاکم بر فضای شرکت و طراحی داخلی دفترکار آنها می توانند فعالیت ها و عملکردهای روزانه ی آنان را محدود و تحت تاثیر خود قرار دهد.

بنابراین مدیرعامل و مدیران منابع انسانی برای بهبود و ارتقاء طراحی های مدرن دفتر و شرکت خود چه اقداماتی می توانند انجام دهند تا رضایت کارمندانشان را افزایش دهند؟

ما در این مقاله به چند ایده برای بروز رسانی شرایط محیطی مراکز تجاری و یا شرکت های بزرگ بهمراه طراحی هوشمند و مبلمان اداری معاصر اشاره می کنیم

 

:

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مبلمان اداری مراجعه نمایید.

نویسنده : نوین مارکتینگ بازدید : 28 تاريخ : يکشنبه 17 مرداد 1395 ساعت: 13:09
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123